اخباراخبار NFTاخبار عمومی ارزهای دیجیتال

درآمد نایک از فروش NFT به 185 میلیون دلار رسید!

درآمد نایک از فروش NFT به 185 میلیون دلار رسید و این برند مطرح بیش از تمامی رقبای خود درآمدزایی کرد.

توکن های غیر مثلی یا NFT، یک منبع درآمد جدید برای برندهای فشن و اعضای سایر صنایع هستند. به همین خاطر، برندهای مطرحی از این توکن های استقبال می کنند. این برندها می توانند محصولات خود را در قالب NFT بفروشند و کسب درآمد کنند. برند بزرگ نایک نیز، از فروش NFT درآمد زیادی به دست آورد و در صدر فهرست برندهای فعال در این حوزه قرار گرفت. درآمد نایک از فروش NFT، به سطح 185 میلیون دلار رسید و فاصله زیادی را بین این برند و سایر برندها ایجاد کرد. در ادامه به بررسی درآمد نایک و سایر برندها از فروش NFT می پردازیم.

NFT

درآمد نایک و سایر برندهای فشن در حوزه NFT

اکنون برندهای بزرگی در حوزه بلاک چین و NFT فعال هستند و از امکانات این تکنولوژی های جدید استفاده می کنند. استفاده از چنین تکنولوژی هایی می تواند قدرت برندها در فضای هوشمند جهان کنونی را بیشتر و بیشتر کند. علاوه بر این، NFT ها می توانند منبع درآمد خوبی برای برندهای بزرگ باشند و آن ها را به سمت خود بکشانند. نایک تنها برندی نبود که از NFT برای فروش محصولات و پروژه های مختلف خود استفاده کرد و سایر برندهای معروف نیز این کار را انجام دادند. با این حال درآمد نایک از NFT ها قابل مقایسه با سایرین نیست و در سطح بسیار بالاتری قرار دارد.

پس از نایک که با اختلاف زیادی در صدر جدول کسب درآمد از NFT قرار دارد، نام برندهایی چون D&G، گوچی و آدیداس به چشم می خورد. هر کدام از این موارد، درآمد زیادی را از فروش NFT کسب کردند. با این حال، ظاهرا اختلاف زیاد نایک با بقیه حداقل تا مدتی جبران ناپذیر است. این که آینده برندهای فشن در NFT ها به چه شکل باشد، به سیاست های هر برند و وضعیت کلی NFT ها بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا