21:40 | چهارشنبه 27 تیر 1403

مایکرواستراتژی 10 میلیون دلار بیت کوین 20 هزار دلاری خرید

مایکرواستراتژی تصمیم گرفت که در کف قیمت باز هم بر تعداد بیت کوین های خود اضافه کند.

شرکت مایکرواستراتژی که یکی از سرمایه گذاران بزرگ بیت کوین می باشد، باز هم به دارایی کریپتویی خود اضافه کرد. مدیرعامل این شرکت که مایکل سیلور، از سرمایه گذاران بزرگ بیت کوین می باشد، چندی پیش وعده خرید دوباره بیت کوین را داد. وی در صحبت های قبلی خود گفت که به خرید بیت کوین در کف قیمتی ادامه می دهد و به وعده خود عمل کرد. با کاهش مجدد قیمت بیت کوین تا سطح 20 هزار دلار، شرکت مایکرواستراتژی اقدام به یک خرید 10 میلیون دلاری کرد. این کمپانی و مدیرعامل آن قصد دارند که با خرید BTC در کف قیمت، ارزهای دیجیتال خود را افزایش دهند. رفتار سایر نهنگ های بیت کوین هم به همین شکل است. آن ها با خرید در کف قیمت و فروش در قیمت های بالاتر سودهای کلان را از آن خود می کنند.

با این حال سرمایه گذاران خرد و تازه وارد به دلیل تجربه کمتر و عدم شناخت کافی، خلاف این عمل را انجام می دهند. چنین چیزی موجب ضرر این افراد و نگاه بد آن ها به رمز ارزها می شود. اگر شما هم می خواهید از خرید و فروش بیت کوین و سایر رمز ارزها سود بگیرید، باید حرفه ای رفتار کنید. رفتار حرفه ای نیز نیازمند افزایش دانش و آگاهی نسبت به بازار می باشد. شما می توانید با مطالعه مقالات آموزشی، تحلیلی و خبری نرخ لند، مهارت های لازم را به دست آورید.

مایکل سیلور

خرید بیت کوین در کف قیمت؛ استراتژی هوشمندانه مایکرواستراتژی

بسیاری از تحلیلگران اقتصادی اعتقاد دارند که بیت کوین آینده سیستم های مالی جهان می باشد. از نگاه این افراد، کسانی که به بیت کوین اعتماد می کنند و در قیمت های پایین تسلیم هیجانات خود نمی شوند، در بازه بلند مدت سود زیادی می کنند. بر اساس این نوع نگرش، در آینده کسانی که بیت کوین بیشتری دارند قدرت و سرمایه بیشتری نسبت به بقیه دارند. مایکل سیلور نیز به خوبی از این امر آگاه است و با استراتژی هوشمندانه خود، بیت کوین را در کف قیمت می خرد. کاسپاروف که یکی از بزرگ ترین شطرنج بازان جهان می باشد هم یکی دیگر از افرادی است که تحت تاثیر بازار نزولی قرار نمی گیرد. علاوه بر مایکرواستراتژی و مایکل سیلور، بسیاری از افراد مطرح دیگر همچون اسنوپ داگ هم به آینده رمز ارزها امیدوار اند و بازار نزولی را جدی نمی گیرند.

مزایای خرید ارز دیجیتال در کف قیمت

بازار نزولی ارز دیجیتال فرصتی برای خرید رمز ارز می باشد. بنابراین این که شهامت حرکت در خلاف جهت روند بازار را به دست آورید به شما کمک زیادی می کند. این یعنی هنگامی که قیمت ارزهای دیجیتال افزایش پیدا می کند، شما با ذخیره سود به دست آمده از بازار خارج شوید و به هنگام کاهش قیمت ها، مجددا خرید ارز دیجیتال را انجام دهید. بر این اساس شرایط فعلی می تواند موقعیت مناسبی برای ورود شما به بازار باشد. گرچه برخی از تحلیلگران اعتقاد دارند که این پایان بازار نزولی نیست و قیمت ها بیش از این کاهش پیدا می کنند. در این صورت شما می توانید به صورت پله ای و در چند نوبت خرید ارز دیجیتال را انجام دهید تا دچار ضرر نشوید.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

تامین مالی برای راه‌اندازی و توسعه پروژه‌های کریپتویی یک ضرورت است. بسیاری از
به گزارش cointelegraph.com، صبح روز 27 تیر ماه 1403 بیت کوین در آستانه رسیدن به 66000 دلار قرار
به‌ گزارش cointelegraph.com، در فاصله بین 24 تا 26 تیر 1403 قیمت ارز دیجیتال سولانا 13 درصد
به‌ گزارش crypto.news، همستر کامبت بالاخره در سایت کوین مارکت کپ فهرست شد. نماد

منتخب

مطالب مشابه

تامین مالی برای راه‌اندازی و توسعه پروژه‌های کریپتویی یک ضرورت است. بسیاری از
به گزارش cointelegraph.com، صبح روز 27 تیر ماه 1403 بیت کوین در آستانه رسیدن به 66000 دلار قرار
به‌ گزارش cointelegraph.com، در فاصله بین 24 تا 26 تیر 1403 قیمت ارز دیجیتال سولانا 13 درصد
به‌ گزارش crypto.news، همستر کامبت بالاخره در سایت کوین مارکت کپ فهرست شد. نماد