اخباراخبار اتریوم

اسکم اتریوم 2.0 به چند روش انجام می شود؟

آشنایی با 5 اسکم اتریوم 2.0 در راستای آپدیت جدید این شبکه پر طرفدار

تا چند روز دیگر، یکی از بزرگ ترین بروزرسانی های دنیای بلاک چین که مرتبط با اتریوم است، انجام خواهد شد. این آپدیت می تواند فرصتی برای کلاهبرداران اینترنتی باشد تا از اختلالات امنیتی احتمالی سوءاستفاده کنند. در صورت بروز چنین اتفاقی، ممکن است که مشکلاتی برای شبکه اتریوم و طرفداران آن نیز ایجاد شود. به همین دلیل طرفداران اتریوم باید اسکم های اتریوم 2.0 را بشناسند تا در دام آن ها گرفتار نشوند. از این رو، ما در این مقاله 5 اسکم اتریوم 2.0 که ممکن است با آپدیت جدید اتریوم گریبانگیر کاربران این شبکه شوند را معرفی می کنیم. با شناخت این اسکم ها و نحوه عملکرد آن ها، می توانید از بروز مشکلات احتمالی پیشگیری کنید.

اتریوم 2.0

انواع اسکم های اتریوم 2.0

محیط بلاک چین، یک فضای آنلاین است و به همین دلیل در معرض خطرات این فضا هم قرار می گیرد. مشکلاتی نظیر هک و کلاهبرداری اینترنتی، می تواند برای افرادی که اطلاعات کافی ندارند رخ دهد و آنان را دچار مشکل کند. به همین دلیل، بهتر است که با این موارد آشنا شوید تا در خصوص اتریوم 2.0 و سایر کلاهبرداری های اینترنتی آمادگی لازم را به دست آورید. در فهرست زیر، برخی از اسکم های اتریوم 2.0 که ممکن است به سراغ شما هم بیاید را می بینید:

  • حملات فیشینگ
  • اسکم های ایردراپی
  • اسکم توکن های اتریوم 2.0
  • پشتیبانی های اسکم و جعلی
  • اسکم استخرهای استخراج

موارد فوق، 5 اسکم احتمالی اتریوم 2.0 هستند که هکرها می توانند از طریق آن ها مشکل ساز شوند. به همین جهت اگر جایی از شما پسورد و اطلاعات مهمی خواسته شود، باید مراقب خطرات احتمالی باشید. در غیر این صورت در دام هکرها و کلاهبرداران اینترنتی گرفتار می شوید و ممکن است دارایی خود را از دست بدهید. این اتفاقات محتمل فقط برای شما خطرآفرین نیست و حتی می تواند موفقیت آپدیت مهم اتریوم 2.0 را هم کمرنگ تر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا