اخباراخبار کوتاه

آینده صرافی های غیر متمرکز از زبان چانگ پنگ ژائو

در این مقاله نظر چانگ پنگ ژائو (CZ) درباره آینده صرافی های غیر متمرکز را بررسی می کنیم.

در مقالات قبلی بارها از چانگ پنگ ژائو یا همان CZ معروف یاد کردیم. کسی که در سال های اخیر تاثیرات مستقیم و غیر مستقیم زیادی را روی بازار ارز دیجیتال گذاشت. وی یکی از افرادی بود که ارزهای دیجیتال را رشد داد و به مردم جهان معرفی کرد. همانطور که می دانید ژائو مدیرعامل صرافی بایننس نیز می باشد. او که خود با ساز و کار فعالیت صرافی ها آشنایی زیادی دارد اخیرا درباره وضعیت صرافی های غیر متمرکز اظهاراتی داشت. به عقیده CZ، صرافی های غیر متمرکز می توانند در 5 تا 10 سال آینده بیش از نمونه های متمرکز مورد استقبال قرار بگیرند. البته او اعتقاد دارد که به دلیل راحتی بسیاری از مردم با صرافی های سنتی، هر دو گروه می توانند با همکاری هم فعالیت کنند.

امور مالی غیر متمرکز

آینده امور مالی و صرافی های غیر متمرکز

امور مالی غیر متمرکز یا DeFi به بخش های مختلفی مربوط می شود که فعالیت های مالی مختلف ما را در بر می گیرد. یکی از این بخش ها، اکسچنج یا تبدیل کردن واحدهای پولی (فیات یا دیجیتالی) می باشد که در صرافی ها اتفاق می افتد. صرافی های غیر متمرکز مانند یونی سواپ (UniSwap)، پنکیک سواپ (PancakeSwap)، سوشی سواپ (SushiSwap) و… نیز در همین راستا فعالیت می کنند. این صرافی ها از نظر چانگ پنگ ژائو آینده دار هستند و می توانند جایگاه خوبی را در بین مردم پیدا کنند. با این تفاسیر ارزهای دیجیتال مربوط به آن ها از جمله UNI و CAKE نیز می تواند با استقبال گسترده ای رو به رو شود.

بخش های دیگر امور مالی غیر متمرکز نیز امکان رشد زیادی دارند. البته این ها صرفا احتمالاتی برای آینده هستند و نمی توانیم به نظر چانگ پنگ ژائو برای اخذ تصمیم های بزرگ اکتفا کنیم. شما باید سایر شواهد و مدارک منطقی موجود را هم مورد بررسی قرار دهید تا تصمیمات مطمئن تری بگیرید. خبرگزاری نرخ لند در این مسیر همراه شما می باشد و با مقالات آموزشی، تحلیلی و خبری رایگان یاری تان می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا