21:27 | چهارشنبه 27 تیر 1403

ورود کریستیانو رونالدو به صنعت NFT با همکاری بایننس

کریستیانو رونالدو به مهمان جدید صنعت NFT تبدیل شد!

صنعت NFT که یکی از اجزای مهم و نسبتا جدید بازار ارز دیجیتال به شمار می رود، روز به روز تقاضای بیشتری پیدا می کند. افراد مطرح بسیار زیادی در طول ماه های اخیر وارد بازار توکن های غیرمثلی یا همان NFT ها شدند. در مقاله قبلی نمونه ای از این اتفاق که بیانگر تبلیغ Bored Ape در موزیک ویدئوی جدید امینم و اسنوپ داگ بود را مشاهده کردید. در این مقاله هم خبر دیگری درباره افزایش استقبال از NFT می خوانید که این بار مربوط به کریستیانو رونالدو می باشد. رونالدو که ستاره بی بدیل دنیای فوتبال و ورزش است، اخیرا با همراهی صرافی بایننس (Binance) به صنعت NFT وارد شد.

 

ورود رونالدو به صنعت NFT

کریستیانو رونالدو (Cristiano Ronaldo) یکی از بزرگ ترین ستارگان تاریخ فوتبال و دنیای ورزش است و نیازی به معرفی ندارد. احتمالا همه شما با او آشنایی دارید و دستاوردهای متعددش را می دانید. وی علاوه بر فعالیت پررنگ در دنیای ورزش، در سایر ابعاد زندگی خود هم خبرسازی می کند. آخرین خبر مرتبط با این فوتبالیست افسانه ای، ورود به صنعت NFT با همراهی صرافی بایننس می باشد. دو روز گذشته کریستیانو رونالدو در صفحه اینستاگرام خود و در قالب یک ویدئوی 18 ثانیه ای، ورود به صنعت NFT و همکاری با بایننس را اطلاع داد. از آنجایی که بایننس و رونالدو هر دو نام های بزرگی هستند، همکاری آن ها یک بمب خبری می باشد. احتمالا عواقب این خبر بازار NFT ها را تحت تاثیر قرار می دهد و خیل عظیمی از طرفداران رونالدو به این سمت و سو می آیند.

پیش از رونالدو افراد مطرح زیادی به بازار ارز دیجیتال و صنعت NFT وارد شدند. استقبال این افراد از امکانات بازار رمز ارزها می تواند خبر خوبی برای طرفداران ارز دیجیتال باشد و نوید آینده ای روشن را بدهد. چانگ پنگ ژائو که مدیرعامل صرافی بایننس می باشد هم از این اتفاق خرسند است و حس خود نسبت به همکاری با رونالدو را این چنین بیان می کند:

صرافی بایننس افتخار دارد که امکان برقراری ارتباط انحصاری با کریستیانو رونالدو را به طرفداران این فوتبالیست بزرگ بدهد.

کریستیانو رونالدو هم از این فرصت برای برقراری ارتباط نزدیک تر با طرفداران خود یاد می کند. او پیش از این هم پیوندی با جهان کریپتو داشت و به مناسبت به ثمر رساندن گل 777 ام خود، 777 توکن JUV از باشگاه یوونتوس پاداش گرفت. توکن JUV ارز دیجیتال اختصاصی باشگاه یوونتوس می باشد که روی شبکه چیلیز قرار دارد.

 

از این اخبار چه نتیجه ای می گیریم؟

خبر فوق همانند خبر استفاده از نماد توکن Bored Ape در نماهنگ جدید امینم و اسنوپ داگ، ما را به آینده صنعت NFT و کلیت بازار ارز دیجیتال امیدوار می کند. همانطور که گفتیم انتظار می رود که با انتشار این خبر، طرفداران رونالدو از NFT های وی استقبال قابل توجهی کنند. افزایش تقاضای NFT ها می تواند عاملی برای پذیرش بیشتر آن ها در بین مردم باشد. سایر ابعاد بازار ارز دیجیتال نیز تحت تاثیر این پذیرش قرار می گیرند و احتمالا در سال های آینده، وضعیت رمز ارزها بهتر شود.

چانگ پنگ ژائو (CZ) نیز معتقد است که این زمستان کریپتویی هم به زودی تمام می شود. او می گوید که این سومین زمستان کریپتویی او و دومین زمستان صرافی بایننس می باشد. وی به آینده رمز ارزها بسیار خوش بین است و استقبال افرادی چون رونالدو از این حوزه را به فال نیک می گیرد. شما نیز با پیگیری اخبار NFT ها و سایر اجزای بازار کریپتو، می توانید از احوال روزانه این صنعت نوظهور مطلع شوید.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

تامین مالی برای راه‌اندازی و توسعه پروژه‌های کریپتویی یک ضرورت است. بسیاری از
به گزارش cointelegraph.com، صبح روز 27 تیر ماه 1403 بیت کوین در آستانه رسیدن به 66000 دلار قرار
به‌ گزارش cointelegraph.com، در فاصله بین 24 تا 26 تیر 1403 قیمت ارز دیجیتال سولانا 13 درصد
به‌ گزارش crypto.news، همستر کامبت بالاخره در سایت کوین مارکت کپ فهرست شد. نماد

منتخب

مطالب مشابه

تامین مالی برای راه‌اندازی و توسعه پروژه‌های کریپتویی یک ضرورت است. بسیاری از
به گزارش cointelegraph.com، صبح روز 27 تیر ماه 1403 بیت کوین در آستانه رسیدن به 66000 دلار قرار
به‌ گزارش cointelegraph.com، در فاصله بین 24 تا 26 تیر 1403 قیمت ارز دیجیتال سولانا 13 درصد
به‌ گزارش crypto.news، همستر کامبت بالاخره در سایت کوین مارکت کپ فهرست شد. نماد