21:09 | چهارشنبه 27 تیر 1403

بازگشت بیت کوین به سطح 20 هزار دلار

قیمت بیت کوین به سطح 20 هزار دلار بازگشت؛ چه آینده ای در انتظار این ارز دیجیتال است؟

پس از یک افت شدید، بیت کوین امروز به تعادل رسید و حتی رشدی جزئی را هم به ثبت رساند. اتریوم هم به رشدی 4 درصدی به بالای هزار دلار بازگشت. به گزارش کوین تلگراف؛ بیت کوین امروز با رشد 1.5 درصدی قیمت 20 هزار دلار رسید و هم اکنون در حدود قیمت 1970 دلار معامله می شود. با این حال بازدهی هفتگی بیت کوین به منفی 28% رسید. ارزش معاملات بیت کوین در شبانه روز گذشته 42 میلیارد بود و ارزش بازار آن هم 376 میلیارد دلار است. 

با توجه به افت سنگین بیت کوین طی چند روز گذشته، سیگنال های ضعیفی از افراد مختلف در سایت ها و شبکه های اجتماعی منتشر می شود که باعث ایجاد ترس شدید در میان سرمایه گذاران شد. شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز هم روی عدد 6 است که نشان می دهد در بازار ترس شدیدی وجود دارد. البته شب گذشته قیمت بیت کوین به کانال 17,000 دلار وارد شد که از همان نقطه شروع به رشد کرد و فعلا در حال بازیابی بخشی از افت اخیر خود است.

بازگشت قیمت اتریوم به بالای هزار دلار 

اتریوم امروز وضعیت بهتری نسبت به بیت کوین دارد. بزرگترین آلت کوین بازار هم اکنون با قیمت حدود 1050 دلار معامله می شود و رشدی معادل 4% نسبت به روز گذشته داشت. البته بازدهی اتریوم در بازه طولانی تر همچنان منفی 28% است.

ارزش معاملات اتریوم در طول شبانه روز گذشته 23 میلیارد دلار بود و ارزش بازار آن هم 128 میلیارد دلار است. اتریوم نیز شب گذشته با افتی شدید و ناگهانی مواجه شد که در اثر آن به قیمتی کمتر از 900$ هم سقوط کرد. اما پس از آن قیمت شروع به رشد کرد و فعلا توانست بالای 1000$ تثبیت شود.

جهش کوتاه مدت قیمت آلت کوین ها

با متعادل شدن شرایط بیت کوین، آلت کوین ها هم وضعیت بهتری پیدا کردند. در فهرست 50 ارز برتر تنها 7 الی 8 کوین در بازه روزانه منفی هستند و مابقی رشد کردند. منفی ترین ارز دیجیتال در این فهرست، توکن صرافی کوکوین است که 6 درصد کاهش قیمت داشت و پس از آن پالیگان با 3% افت قیمت قرار دارد. اما در میان ارزهای مثبت، ارز دیجیتال لئو با رشد 15 درصدی بیشترین افزایش قیمت را ثبت کرد. ایپ کوین و Bitcoin SV هم امروز 14% رشد کردند. مابقی ارزهای مثبت رشدی کمتر از 9% داشتند.

در مقیاس هفتگی وضعیت همچنان خراب است و بسیاری از رمز ارزها با افت های سنگین مواجه شدند. کوکوین توکن، مونرو و پالیگان با افت قیمتی بیش از 30 درصد بدترین وضعیت را دارند. فلو، بیت کوین، Wrapped Bitcoin و اتریوم هم بین 28 تا 30 درصد افت قیمت داشتند. ارزش معاملات به 87 میلیارد دلار رسید.

ارزش بازار ارز دیجیتال با رشد 1.9 درصدی نسبت به دیروز به عدد 866 میلیارد دلار رسید. مقدار حجم معاملات هم امروز رشد کرد و با افزایش 29 درصدی نسبت به دیروز، عدد 89 میلیارد دلار را نمایش می دهد. حجم معاملات دیفای حدود 6 میلیارد دلار و معاملات استیبل کوین ها برابر 79 میلیارد دلار می باشد.

چه آینده ای در انتظار بازار است؟

بازار ارز دیجیتال در طول تمامی این سال ها چندین بار چنین وضعیتی را تجربه کرده است. بنابراین به سادگی می توانید متوجه شوید که ریزش و افزایش قیمت ها هیچگاه پایدار نیستند. در پست دیگری نظرات تحلیلگران درباره وضعیت فعلی بازار را به شما منتقل کردیم که می توانید آن را مطالعه کنید. با بررسی نظر تحلیلگران متوجه می شوید که روند کلی بازار در بازه طولانی مدت مثبت است و گرفتن سود از آن، صبر شما را می طلبد.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

تامین مالی برای راه‌اندازی و توسعه پروژه‌های کریپتویی یک ضرورت است. بسیاری از
به گزارش cointelegraph.com، صبح روز 27 تیر ماه 1403 بیت کوین در آستانه رسیدن به 66000 دلار قرار
به‌ گزارش cointelegraph.com، در فاصله بین 24 تا 26 تیر 1403 قیمت ارز دیجیتال سولانا 13 درصد
به‌ گزارش crypto.news، همستر کامبت بالاخره در سایت کوین مارکت کپ فهرست شد. نماد

منتخب

مطالب مشابه

تامین مالی برای راه‌اندازی و توسعه پروژه‌های کریپتویی یک ضرورت است. بسیاری از
به گزارش cointelegraph.com، صبح روز 27 تیر ماه 1403 بیت کوین در آستانه رسیدن به 66000 دلار قرار
به‌ گزارش cointelegraph.com، در فاصله بین 24 تا 26 تیر 1403 قیمت ارز دیجیتال سولانا 13 درصد
به‌ گزارش crypto.news، همستر کامبت بالاخره در سایت کوین مارکت کپ فهرست شد. نماد