7:45 | شنبه 4 فروردین 1403

افزایش قیمت axs در پی بروزرسانی اکسی اینفنیتی

در طول هفته گذشته، AXS افزایش قیمت بیش از 11 درصدی را تجربه کرده و از 47.01 دلار به قیمت فعلی خود حرکت کرده است. همچنین طی هفته ای گه گذشت، حجم معاملات اکسی 33.0 درصد افزایش یافت. شواهد حاکی از آن است که افزایش قیمت AXS، به دلیل بروزرسانی اخیر آن بوده است. شایان ذکر است که توکن بازی Axie Infinity، شاهد افزایش قیمت 58 درصدی در یک شبانه روز بود.توکن اکسی، در یک هفته گذشته بیش از 300 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد و به نرخ 0.03787 دلار رسید.

احتمال افزایش قیمت مجدد axs

افزایش قیمت اکسی، دقیقا پس از اعلام رسمی بروز رسانی «فصل۲۰» Axie اتفاق افتاد. این اعلامیه تغییرات گسترده ای را در اقتصاد درون بازی و عنوان بازی برای کسب درآمد ایجاد کرده است. Axie Infinity Season 20، یک آپدیت معمولی برای بهبود گیم پلی Axie Infinity است که مانند فصل 19، تغییرات متعددی را در شبکه و سیستم گیم پلی Axie Infinity ایجاد می کند.

به طور کلی، به روز رسانی آینده تغییرات قابل توجهی را در توکن های پاداش SLP درون بازی و همچنین قیمت آن ایجاد می کند. با رونمایی تیم پروژه از آپدیت جدید با قابلیت تمرکززدایی، قیمت توکن بازی اکسی اینفینیتی، افزایش بسیار زیادی داشته است. پس از اعلام بروزرسانی بازی اکسی اینفینیتی، توکن AXS، تنها در یک شبانه روز از ۵۲ دلار به ۷۴ دلار رسید.

علاوه بر این، Origin نیز در راه است. این آپدیت قرار است در سه ماهه اول سال 2022، بر روی اکسی اینفینیتی اعمال شود. ارائه این آپدیت نیز می تواند منجر به افزایش قیمت دوباره AXS شود.

احتمال افزایش قیمت axie

بروزرسانی Origin چیست؟

در ماه فوریه سال جاری، شبکه اکسی در طی متنی اعلام کرد که بروزرسانی جدید شبکه Origin، طرح کلی بازار را ارتقا می دهد. طرح Origin، تغییرات جدیدی را در شبکه به وجود خواهد آورد که یکی از این تغییرات، مسئله مهم تمرکز زدایی می باشد. در بخشی از توضیحات طرح Origin، ذکر شده که:

« با نگاهی به گذشته، و با توجه به درس‌ های در حال تکاملی که ما و فضای اطرافمان فعالانه سعی در یادگیری آن داریم، سعی در ارائه تمرکززدایی تدریجی در شبکه را داریم. به عنوان چارچوبی برای سنجش پیشرفت خود، مجموعه ای از مراحل و معیارها را برای پیشبرد به سوی تمرکززدایی کامل را به اشتراک خواهیم گذاشت. این مجموعه شامل سه فاز است.»

در بروزرسانی جدید اکسی، تیم Sky Mavis توسعه محصول و صندوق اکوسیستم را مدیریت می کند و تصمیمات کلیدی را با بازخورد و نظرات جامعه می گیرد. سپس توکن‌ های AXS از طریق شرط‌بندی، طبق برنامه زمان‌بندی سهام منتشر می‌شوند. در تمرکز زدایی، فرآیند حاکمیت درون زنجیره ای پیرامون تعدیل محصول و مدیریت خزانه داری جامعه تنها از طریق یک فرآیند اصلاح رسمی شروع به حل و فصل می کند و پویا می شود.

انتشار توکن AXS از طریق مقیاس گیم‌پلی مطابق با مناسب بودن بازار محصول، امکان صدور پاداش بالاتر را بدون فشار بر اقتصاد فراهم می‌کند. در نهایت، توکن های انتشار بازی تمام می شود و باید از طریق ترکیبی از توزیع های خزانه داری و حامیان مالی دوباره پر شود. تمام موارد گفته شده، اعم از بروز رسانی جدید شبکه اکسی اینفنیتی و ارايه تمرکززدایی، می توانند مانند بروزرسانی های گذشته، منجر به افزایش قیمت این توکن شوند.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

به‌گزارش coingape.com، شبکه بلاکچین سولانا در روز 16 مارس 2020 آغاز به‌کار کرد. بنابراین
به‌گزارش coingape.com، ارز دیجیتال بیت کوین در روز 17 مارس 2024 حدود 6 درصد کاهش قیمت را
به‌گزارش crypto.news، دوج کوین و شیبا اینو در روز 17 مارس 2024 (دیروز) افت قیمت شدیدی را
به‌گزارش coingape.com، در روز 15 مارس 2024 یک نهنگ تعداد 1000 میلیارد توکن شیبا اینو را از

منتخب

مطالب مشابه

به‌گزارش coingape.com، شبکه بلاکچین سولانا در روز 16 مارس 2020 آغاز به‌کار کرد. بنابراین
به‌گزارش coingape.com، ارز دیجیتال بیت کوین در روز 17 مارس 2024 حدود 6 درصد کاهش قیمت را
به‌گزارش crypto.news، دوج کوین و شیبا اینو در روز 17 مارس 2024 (دیروز) افت قیمت شدیدی را
به‌گزارش coingape.com، در روز 15 مارس 2024 یک نهنگ تعداد 1000 میلیارد توکن شیبا اینو را از