21:10 | چهارشنبه 27 تیر 1403

نظرات تحلیلگران درباره ریزش اخیر بیتکوین

تحلیلگران درباره ریزش اخیر بیتکوین چه نظری دارند؟ در این مقاله بخوانید.

این روزها بازار ارزهای دیجیتال به نسبت ماه های گذشته در وضعیت خوبی قرار ندارد. بسیاری از تحلیلگران نظرات متفاوتی در مورد وضعیت حال حاضر بیتکوین و دیگر ارزهای دیجیتال دارند. در این مقاله سعی کردیم برخی از این تحلیل ها را برایتان جمع‌آوری کنیم. اما این نکته را در نظر بگیرید مطالب موجود در این مقاله به هیچ عنوان به معنای سیگنال خرید یا فروش نیست و تنها برای افزایش اطلاعات شما درباره وضعیت کنونی بازار و آینده آن جمع‌آوری شده است. بنابراین این تحلیل ها را صرفا به عنوان یک نظر شخصی از تحلیلگران مطرح بازار ببینید و نظرات تحلیلگران را با برداشت های خود مقایسه کنید.

مک گلون: محدوده 20 هزار دلاری می تواند حمایت بیتکوین باشد!

مک‌ گلون، تحلیلگر ارشد بازارهای کالایی بلومبرگ می‌ گوید که محدوده 20,000 دلاری بیتکوین ممکن است که مشابه سطح 5,000 دلاری در سال‌ های گذشته، به‌ عنوان کف قیمت جدید بیت کوین عمل کند. او می‌ گوید که پرچم‌ دار بازار ارز دیجیتال اکنون بر اساس یک سری میانگین‌ های متحرک به سطح قیمتی “خیلی سرد” تاریخی نزدیک می‌ شود. با وجود آنکه احساسات بازار منفی به نظر می‌ رسد، مک‌ گلون رکود کنونی بیتکوین را معمولی توصیف می کند. به چگونگی وقوع آن در کنار نوسانات فزاینده در سایر دارایی‌ های سنتی اشاره می‌ کند.

گفتنی است که در طول بازار نزولی سال 2018، محدوده قیمتی 5,000 دلاری برای حدود یک سال به عنوان سطح حمایت بیتکوین عمل کرد. در سال 2020 نیز سطح 5,000 حمایتی برای بیتکوین بود. هر چند بیتکوین چند بار برای مدت کوتاهی این محدوده را هم رد کرد.

بری سیلبرت: من به خرید بیتکوین در این بازار ادامه می دهم!

بری سیلبرت (Barry Silbert)، مدیرعامل شرکت بزرگ دیجیتال کارنسی گروپ (Digital Currency Group)، با اعلام اینکه در حال خرید بیتکوین است، روحیه معامله‌ گران ارزهای دیجیتال را تقویت کرد. سیلبرت معتقد است که معامله‌ گران بازار ارزهای دیجیتال به حداکثر درد قابل‌ تحمل خود رسیدند. او گفت که استراتژی مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل مایکرواستراتژی (MicroStrategy)، را در پیش می گیرد. وی با وجود ضررهای شدید، سرمایه‌ گذاری خود را دو چندان کرد.

جفری گوندلاچ: سقوط BTC می تواند تا سطح 10 هزار دلاری ادامه پیدا کند!

جفری گوندلاچ، سرمایه‌گذار معروف آمریکایی اخیرا به سی ان بی سی گفت که اگر بیتکوین به سطح 10 هزار دلاری سقوط کند، تعجب نخواهد کرد. گوندلاچ ادعا می کند که سقوط بیتکوین به سطح 20 هزار دلاری پس از عدم حمایت روی 30 هزار دلار بدیهی است. او همچنین می گوید که روند ارزهای دیجیتال به طور واضحی مثبت نیست. بنیانگذار دابل لاین کپیتال (DoubleLine Capital) فکر نمی کند که بیتکوین با وجود کاهش قابل توجه قیمت، هنوز وارد سطح خرید شده باشد.

جمع بندی نهایی

نظرات تحلیلگران بزرگ درباره شرایط فعلی ارز دیجیتال BTC را خواندید. این افراد باتجربه عموما به آینده بیتکوین خوش بین هستند و خودشان نیز روی این ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری می کنند. اگر شما هم می خواهید خرید بیتکوین را انجام دهید، بهتر است که پیش از این کار اطلاعات لازم را جمع‌آوری کنید. نظر تحلیلگران صرفا سیگنال درستی برای ورود شما به بازار نمی باشد. بنابراین باید سعی کنید که اطلاعات خود را افزایش دهید تا بتوانید تصمیم درستی را در قبال معاملات خود بگیرید. در این راه، خبرگزاری نرخ لند با مقالات آموزشی خود شما را همراهی می کند. می توانید این مقالات را در دسته بندی های مربوطه پیدا کنید.

اشتراک گذاری

0 0 votes
امتیازدهی به مقاله
عضویت
آگاه شدن از
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
نمایش همه دیدگاه ها

تازه ها

تامین مالی برای راه‌اندازی و توسعه پروژه‌های کریپتویی یک ضرورت است. بسیاری از
به گزارش cointelegraph.com، صبح روز 27 تیر ماه 1403 بیت کوین در آستانه رسیدن به 66000 دلار قرار
به‌ گزارش cointelegraph.com، در فاصله بین 24 تا 26 تیر 1403 قیمت ارز دیجیتال سولانا 13 درصد
به‌ گزارش crypto.news، همستر کامبت بالاخره در سایت کوین مارکت کپ فهرست شد. نماد

منتخب

مطالب مشابه

تامین مالی برای راه‌اندازی و توسعه پروژه‌های کریپتویی یک ضرورت است. بسیاری از
به گزارش cointelegraph.com، صبح روز 27 تیر ماه 1403 بیت کوین در آستانه رسیدن به 66000 دلار قرار
به‌ گزارش cointelegraph.com، در فاصله بین 24 تا 26 تیر 1403 قیمت ارز دیجیتال سولانا 13 درصد
به‌ گزارش crypto.news، همستر کامبت بالاخره در سایت کوین مارکت کپ فهرست شد. نماد